Hakkımızda

2017 yılında kalite, dürüstlük ve yenilikçiliği ilke edinerek Bursa ve Türkiye’deki sanayi kuruluşlarının yanında olabilmek, ihtiyaçları zamanında karşılayabilmek için taahhüt, proje, test‐bakım, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri sunmak adına “GİSDA Elektrik Mühendislik İnşaat Taahhüt Test Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.” ünvanı ile kurulmuştur.


Değerlerimiz

Mühendislik mesleğinin, doğruluğunu, onurunu ve değerini, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için bilgi ve becerilerini kullanarak, dürüst ve tarafsız olarak müşterilerimize ve işlerimize sadakatla hizmet ederek, mesleğimizin niteliğini ve prestijini arttırarak, mesleki ve teknik prestijini arttırmaya çalışarak yüceltmek ve geliştirmek.


Vizyonumuz;

Elektrik ve enerji sektöründe mühendislik, müşavirlik, taahhüt, satış ve satış sonrası bakım konularında ismi güven,

kaliteli hizmet ve ürün, çözüm odaklı yaklaşımla ve kaynakları en etkin kullanan, çevreci, dünyaya ve doğaya saygılı bir firma olarak bilinmek. Eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayan, onlara

en doğru çözümleri, kaynaklarını da en etkin şekilde kullanarak sunan bir anlayışla çalışarak, müşterilerine değer katan, sektörde öncü bir firma olmak.


Misyonumuz;

Tecrübeli kadrolarımız ile müşterilerimize zamanında, ekonomik, güvenilir ve dünya standardında hızlı çözümler sunmak. Teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek müşterilerimizin kaynaklarını aktif bir şekilde kullanmalarını sağlayıcı tedbirler almak. İşimizi yaparken çevremize karşı olan sosyal sorumluluklarımızı asla unutmadan, gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak.


Kalite yönetim sistemlerini uygulayan ülkesini çok seven ve ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmaktır. Hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


İş sağlığı ve güvenliğini en üst düzeyde kılmayı amaçlayarak, mevcut yönetmelik ve mevzuatlara uygun bir şekilde optimum seviyede tutacak teknolojiyi ve yöntemleri uygulamayı, kazaların ve kazalara yol açabilecek muhtemel risk noktalarının tespit edilerek, bunların önüne geçebilmek için düzeltici faaliyetlerin yerine getirilmesini sağlayarak İş kazalarını ve riskleri önlemeyi ve yok etmeyi ve iş sağlığı ve güvenliği açısından kaza risklerinin sistematik şekilde yönetilmesini sağlamayı benimsemekteyiz.

12 Yıl

Sektör Tecrübesi

49

Mutlu Müşteri

78

Proje